Skip to main content

Standards Sub-Committee

30 September 2020 - onwards
Fixed
All
  • Members
  • Meetings
  • Other Information

Meetings

Meeting Date - Start Time : End TimeVenueStatusCalendar
15 October 2020 - 00:00 : TBCRemote MeetingScheduled
08 September 2021 - 18:30 : TBCCouncil ChamberScheduled

Members

PartyNameRoleMembership Dates
Conservative
Councillor Dr Paul Bremner Member 06/10/2020 - current
Liberal democrats
Councillor Roger Dunton Member 06/10/2020 - current
Liberal democrats
Councillor Mark Graves Member 06/10/2020 - current
Conservative
Councillor Robin Hollick Member 06/10/2020 - current
Conservative
Councillor Amanda Nunn Member 06/10/2020 - current

Substitutes

No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.

Other Information

facebook twitter rss